logo Rijn Vecht en Venen

Contactgegevens

BoerenNatuur Rijn, Vecht & Venen

www.rijnvechtenvenen.nl

kantoor@rijnvechtenvenen.nl


Project Coördinatoren

René Faber Veldcoördinator, beheer ANLb, Implementatie BGT
06-25435700          rene@rijnvechtenvenen.nl
Marian Kruijning Algemeen, Ledenadministratie, Meldingen
 06-27352399          marian@rijnvechtenvenen.nl
José van Miltenburg Algemeen beleid, Betalingen ANLb, Particulier Natuurbeheer, Poldergewijs studiegroepen, Waterinfiltratiesystemen, KPI's
06-47452979          jose@rijnvechtenvenen.nl
Carolien Kooiman Boerenzwaluw, Sken je Sloot, Bloeiende Boerensloot, Poldergewijs studiegroepen
06-14022228           carolien@rijnvechtenvenen.nl
Jan Oudshoorn Subsidieregeling bodem en water AGV en HDSR, Particulier Natuurbeheer, Waterinfiltratiesystemen
06-18897232          jan@rijnvechtenvenen.nl
Jetske de Jong Kleine landschapselementen, Biodiversiteit op het erf
06-22524763          jetske@rijnvechtenvenen.nl

Gebiedsregisseurs, controles en last-minute beheer

Onze gebiedsregisseurs zijn de contactpersonen naar de deelnemers. Zij begeleiden en adviseren hen bij het beheer. Ook spreken de deelnemers het last-minutebeheer af in het weidevogelbeheer.

Jan Oudshoorn        06-18897232           jan@rijnvechtenvenen.nl
Erna Volkers   erna@rijnvechtenvenen.nl
Marijke Kroon 06-25184009          marijke.kroon1959@gmail.com
Kees Sietsma

06-22449909           sietsma1952@gmail.com

Carolien Kooiman 06-14022228           carolien@rijnvechtenvenen.nl

Ad Bakker

06 15286813           adbakker@zonnet.nl 

Op onderstaand plaatje een globaal overzicht van de werkgebieden van onze gebiedsregisseurs. 

 

 

Klik hier om direct een melding te plaatsen! Direct naar meldingen

Klik hier om direct contact op te nemen! Direct contact opnemen

Nieuwsberichten

Openstelling subsidie agroforestry

De provincie Utrecht heeft subsidie voor agroforestry opengesteld. Met deze subsidie…

22 juli 2024 lees verder

RVV in Groene Hart Visie

In twee artikelen in het tijdschrift Groene Hart Visie is…

22 juli 2024 lees verder

Boeren Demodag

Op 28 augustus 2024 organiseert Wij.Land de Boeren Demodag. Voor meer informatie en aanmelding. …

4 juli 2024 lees verder

Motivatie van agrariƫrs om te werken aan biodiversiteitsherstel

Voor haar onderzoek voor de studie Geografie,…

27 juni 2024 lees verder

Resultaten weidevogelbeheer 2024

Op enkele laat broedende weidevogelparen met kuikens na, loopt het weidevogelseizoen voor…

17 juni 2024 lees verder